O nás

Luxusní holičství pro opravdové gentlemany!

Objevte místo, kde dostanete přesně to, co hledáte – špičkový servis, pohodovou atmosféru a mnohem víc.

Najdete nás v samém srdci Prahy v unikátní Pánské pasáži v ulici Na Příkopě. Svěřte se do rukou našeho zkušeného týmu barberů, který se postará o vaše pohodlí a perfektní zevnějšek. Naší filozofií je individuální přístup, kvalitní služby a klientova spokojenost.

Přehrát video
0
Let zkušeností
0
Zkušení barbeři
0 +
Spokojených gentlemanů
0
Typů střihu

Náš tým

Naši barbeři jsou profesionálové, kteří svou prací doslova žijí. Prvotřídní servis a individuální přístup, kvalita a spokojenost – to je to, na čem nám záleží. Ať už si rezervujete křeslo u precizního Alberta či Hassana nebo mistra stylingu Alexe, vždy si vyberete správně. Záleží jim na tom, aby jste se u nás cítili pohodlně, abyste se oprostili na chvíli od vašich starostí a náležitě si vychutnali péči o vaše vlasy a vousy.

Protože si zasloužíte to nejlepší!

ALEX

Moje motto: „Barbering is the art of creating without an eraser.“

Tohle jsem já: Špičkový servis a individuální přístup – to je můj závazek vůči každému mému klientovi. Jsem spokojený, když vidím, že si klient čas strávený u mě na křesle užívá. Do své práce dávám maximum, cítím se zodpovědný za perfektně odvedenou práci. Velkou část mé klientely tvoří manažeři, sportovci, ambasadoři a taky ti klienti, kteří chtějí být perfektně upraveni na významné společenské události. Je mi ctí, že mám jejich důvěru. Navíc jako majitel barbershopu dohlížím na kvalitu našich služeb a spokojenost našich klientů. Je pro mě velmi důležité být příkladem mým kolegům a to jak precizním ovládáním řemesla, tak i přístupem ke klientům.

Moje specializace / co umím: Stříhám všechny typy vlasů a vousů, specializuji se i na afro a dlouhé vlasy. Ze všeho nejraději mám styling.

Mluvím: česky, anglicky, arabsky, francouzsky

HASAN

Moje motto: „ Vaše vlasy – můj art.“

Tohle jsem já: Barbeřina není jen práce, je to moje vášeň. Mám rád nové trendy, ale i klasiku, která se nikdy neomrzí. Soustředím se na sebemenší detail, protože je pro mě důležité, aby byli moji zákazníci maximálně spokojení. Když se ke mně klient vrací,znamená to pro mě, že svou práci dělám dobře.

Moje specializace / co umím: Stříhám všechny typy vlasů a vousů.

Mluvím: česky, anglicky, arabsky

ALBERTO

Moje motto: „ Jsem barber – jsem ve svém světě.“

Tohle jsem já: Na svou práci se plně soustředím, chci, aby bylo všechno perfektní. Rád si se klienty povídám, abych přesně věděl, co chtějí. Moje práce mě častokrát dokonale pohltí a já nevnímám okolní svět. Jsem barber – jsem ve svém světě.

Moje specializace / co umím: Stříhám všechny typy vlasů a vousů.

Mluvím: česky, anglicky, rusky

Leonardo

Jake T.
" I came from Sydney with my 2 best mates and we were treated like a local. Amazing service and went above and beyond with the service. 11/10 and highly recommend for anyone. "
Nicola F.
" Best and unique Barber shop in Prague. Alex is the best and the service is always great! Guys are funny, educated and fully professional! "
Milan K.
" Špičkový kadeřníci s výbornou orientací na zákazníka se smyslem pro detail "
Václav K.
" Vždy velká spokojenost, zero fade už jedině tady. Alex a Alberto naprostá pecka "
Previous
Next